Радіатор охолодження VW Parati III 1.8 02-, NRF 56123. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
56123
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
56123 (NRF)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 56123 |
| Кросс-номери | 377121251RA, 5X0121251A, 5X0121251B, 5X0121253, 5X0121253A, 5X0121253B, R13299 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 470 мм |
| Ширина ядра радіатора | 306 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 34 |
| Довжина мережі [мм] | 470 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з навісними частинами |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 306 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 749,08 ₴








