
Радіатор охолодження Ford Mondeo 2.0-3.0 i/2.0-2.2 D 00-07, NRF 53741
4 443,97 ₴
- В наявності
- Код: 53741
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Ford Mondeo 2.0-3.0 i/2.0-2.2 D 00-07, NRF 53741. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53741
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53741 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — MONDEO III (B5Y) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V DI / TDDi / TDCi 90 л.с. | 2000–2007 |
| 2.0 16V TDDi / TDCi 115 л.с. | 2000–2007 |
| 2.0 TDCi 130 л.с. | 2001–2007 |
| 2.2 TDCi 150 л.с. | 2004–2007 |
| 2.2 TDCi 155 л.с. | 2004–2007 |
| 2.5 V6 24V 170 л.с. | 2000–2007 |
| 3.0 V6 24V 204 л.с. | 2004–2007 |
| ST220 226 л.с. | 2002–2007 |
| FORD — MONDEO III Clipper (BWY) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V DI / TDDi / TDCi 90 л.с. | 2000–2007 |
| 2.0 16V TDDi / TDCi 115 л.с. | 2000–2007 |
| 2.0 TDCi 130 л.с. | 2001–2007 |
| 2.2 TDCi 150 л.с. | 2004–2007 |
| 2.2 TDCi 155 л.с. | 2004–2007 |
| 2.5 V6 24V 170 л.с. | 2000–2007 |
| 3.0 V6 24V 204 л.с. | 2004–2007 |
| ST220 226 л.с. | 2002–2007 |
| FORD — MONDEO III седан (B4Y) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V DI / TDDi / TDCi 90 л.с. | 2000–2007 |
| 2.0 16V TDDi / TDCi 115 л.с. | 2000–2007 |
| 2.0 TDCi 130 л.с. | 2001–2007 |
| 2.2 TDCi 150 л.с. | 2004–2007 |
| 2.2 TDCi 155 л.с. | 2004–2007 |
| 2.5 V6 170 л.с. | 2000–2007 |
| 2.5 V6 24V 170 л.с. | 2000–2007 |
| 3.0 V6 24V 204 л.с. | 2004–2007 |
| ST220 226 л.с. | 2002–2007 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53741 |
| Кросс-номери | 0105.3086, 017-017-0038, 017-017-0038-1, 090072N, 10-25779-SX, 104509, 110.133, 110.133/A, 110.147/O, 1216262, 1216264, 1315633, 1320515, 1350152, 1552025, 1671774, 18002337, 18002376, 2S718005AC, 2S718005AD, 2S718005AF, 2S718005CB, 2S718005CC |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 620 мм |
| Ширина ядра радіатора | 417 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина мережі [мм] | 417 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Довжина мережі [мм] | 620 |
| Глибина мережі [мм] | 26 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 443,97 ₴




