
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Kia Sorento 2.4-3.5 02-11, NRF 35515
4 105,64 ₴
- В наявності
- Код: 35515
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Kia Sorento 2.4-3.5 02-11, NRF 35515. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35515
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35515 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| KIA — SORENTO I (JC) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 139 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.5 CRDi 140 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.5 CRDi 170 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.3 V6 4WD 248 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.5 V6 194 л.с. | 2002–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35515 |
| Кросс-номери | 97606-3E000, 94636 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 580 мм |
| Ширина ядра радіатора | 424 мм |
| Глибина ядра радіатора | 17 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8.6 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 105,64 ₴






