
Радіатор кондиціонера Citroen C2/C3/Peugeot 206/207 1.1-1.6D 02-, NRF 35779
3 793,74 ₴
- В наявності
- Код: 35779
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера Citroen C2/C3/Peugeot 206/207 1.1-1.6D 02-, NRF 35779. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35779
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35779 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — CROSSLAND X (P17) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 (75) 110 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.2 (75) 131 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.6 Turbo D (75) 99 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.6 Turbo D (75) 120 л.с. | 2017–н.в. |
| PEUGEOT — 1007 (KM_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi 109 л.с. | 2007–н.в. |
| PEUGEOT — 2008 I (CU_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 THP 110 110 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.2 THP 130 130 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.2 VTi 82 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 HDi 68 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 100 100 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 120 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 75 | 2015–н.в. |
| PEUGEOT — 207 (WA_, WC_) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2008–2015 |
| 1.4 73 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.4 16V 88 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.4 16V 95 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.4 16V 98 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 HDi 68 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 16V 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 16V RC 174 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 16V Turbo 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 16V Turbo 156 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 16V VTi 120 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 HDi 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 HDi 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 HDi 92 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 HDi 110 112 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 BiFuel 73 л.с. | 2007–2013 |
| PEUGEOT — 207 CC (WD_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 120 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 16V Turbo 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 16V Turbo 156 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 HDi 109 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 HDi 112 л.с. | 2009–н.в. |
| PEUGEOT — 207 SW (WK_) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 74 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.4 16V 95 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.4 16V 98 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 16V 120 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 16V RC 174 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 16V Turbo 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 HDi 90 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 HDi 109 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 HDi 112 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 HDi 92 л.с. | 2009–н.в. |
| PEUGEOT — 208 (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 68 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 82 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 THP 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 95 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 HDi 68 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 120 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 156 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 100 100 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 120 120 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 GTi 200 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 GTi 208 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 HDi | 2014–н.в. |
| 1.6 HDi 92 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 HDi 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 HDi 75 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 THP 163 163 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 e-HDi 112 л.с. | 2015–2019 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35779 |
| Кросс-номери | 009-016-0020, 0225900, 062013N, 0808.3018, 103972, 10-45632-SX, 1770-0105, 30311596CP, 350203822000, 3556291, 3556291, 3637002, 3637002, 385400, 40005291, 43298, 448C0047, 6445HF, 6445HF, 6455EK, 6455EK, 6455HF, 6455HF, 6455HG, 6455HG, 667025, 7800035 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 520 мм |
| Ширина ядра радіатора | 362 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 11 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, DS3, 1007, Crossland X / Crossland, 207, 208, C3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 14,4 |
| Випускн.-Ø [мм] | 11 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 520 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 362 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 793,74 ₴






