
Радіатор інтеркулера MB Citan/Renault Kangoo 1.5 dCi 08-(пошкоджена направляюча), NRF DSC_30962
5 944,41 ₴
- В наявності
- Код: DSC_30962
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор інтеркулера MB Citan/Renault Kangoo 1.5 dCi 08-(пошкоджена направляюча), NRF DSC_30962. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
DSC_30962
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
DSC_30962 (NRF)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | DSC_30962 |
| Кросс-номери | 042-018-0011, 144961489R, 144963234R, 187042N, 350915, 351319205510, 4150900014, 4150900114, 43004615, 723.067, 96308, FT55582, M-823106A, RN918N002, RTA4615, WG2158776, 30962 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 375 мм |
| Ширина ядра радіатора | 144 мм |
| Глибина ядра радіатора | 64 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина мережі [мм] | 144 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Довжина мережі [мм] | 375 |
| Глибина мережі [мм] | 64 |
| Тип системи охолодження | з повітряним охолодженням |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 944,41 ₴



