
Радіатор інтеркулера Kia Sorento 2.5CRDi 02-, NRF 30949
6 484,56 ₴
- В наявності
- Код: 30949
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор інтеркулера Kia Sorento 2.5CRDi 02-, NRF 30949. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
30949
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
30949 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| KIA — SORENTO I (JC) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 CRDi 140 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.5 CRDi 163 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 CRDi 170 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 30949 |
| Кросс-номери | 281904A470, 360655, 517010N, 715.011, 83004209, KA4209, M-865012A |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 420 мм |
| Ширина ядра радіатора | 119 мм |
| Глибина ядра радіатора | 85 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 85 |
| Довжина мережі [мм] | 420 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Тип системи охолодження | з повітряним охолодженням |
| Ширина мережі [мм] | 119 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 484,56 ₴








