
Радіатор охолодження Opel Insignia A 2.0 CDTi 10- (МКПП), NRF 550042
6 649,07 ₴
- В наявності
- Код: 550042
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Opel Insignia A 2.0 CDTi 10- (МКПП), NRF 550042. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
550042
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
550042 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — INSIGNIA A Country Tourer (G09) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CDTi (47) 131 л.с. | 2008–2017 |
| 2.0 CDTi (47) 120 л.с. | 2012–2017 |
| 2.0 CDTi (47) 170 л.с. | 2014–2017 |
| 2.0 CDTi (47) 163 л.с. | 2014–2017 |
| 2.0 CDTi 4x4 (47) 170 л.с. | 2014–2017 |
| 2.0 Turbo 4x4 (47) 250 л.с. | 2013–2017 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 550042 |
| Кросс-номери | 1300319, 22762534, 630773 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 680 мм |
| Ширина ядра радіатора | 397 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Insignia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 649,07 ₴




