Радіатор інтеркулера Fiat Ducato 2.0-2.3D 06-, NRF 309033. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
309033
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
309033 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FIAT — DUCATO c бортовой платформой/ходовая часть (250) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 110 Multijet 2,3 D 111 л.с. | 2006–н.в. |
| 115 Multijet 2,0 D 116 л.с. | 2011–н.в. |
| 150 Multijet 2,3 D | 2015–н.в. |
| 150 Multijet 2,3 D 148 л.с. | 2011–н.в. |
| 180 Multijet 2,3 D | 2015–н.в. |
| FIAT — DUCATO автобус (250) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 110 Multijet 2,3 D 111 л.с. | 2014–н.в. |
| 115 Multijet 2,0 D 116 л.с. | 2011–н.в. |
| 150 Multijet 2,3 D | 2015–н.в. |
| 150 Multijet 2,3 D 148 л.с. | 2011–н.в. |
| FIAT — DUCATO фургон (250) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 110 Multijet 2,3 D 111 л.с. | 2014–н.в. |
| 115 Multijet 2,0 D 116 л.с. | 2011–н.в. |
| 130 Multijet 2,3 D 131 л.с. | 2007–н.в. |
| 140 Natural Power 136 л.с. | 2009–н.в. |
| 150 Multijet 2,3 D | 2015–н.в. |
| 150 Multijet 2,3 D 148 л.с. | 2011–н.в. |
| 180 Multijet 2,3 D | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 309033 |
| Кросс-номери | 067026N, 0704.3140, 1382429080, 17014713, 355920, 468I0112, 53144431, 7750007, 961479, CI 148 000P, CI 148 000S, FT4482, SKICC-0890227, WG2158714, WG2370599 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 735 мм |
| Ширина ядра радіатора | 112 мм |
| Глибина ядра радіатора | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Ducato |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 80 |
| Довжина мережі [мм] | 735 |
| Тип системи охолодження | з повітряним охолодженням |
| Ширина мережі [мм] | 112 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 308,95 ₴








