
Радиатор охлаждения Chevrolet Aveo/Kalos 1.2 08-, NRF 58505
5 825,51 ₴
- В наявності
- Код: 58505
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радиатор охлаждения Chevrolet Aveo/Kalos 1.2 08-, NRF 58505. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
58505
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
58505 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHEVROLET — AVEO Наклонная задняя часть (T250, T255) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 84 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.2 LPG 84 л.с. | 2008–н.в. |
| CHEVROLET — AVEO седан (T250, T255) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 75 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.2 84 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 58505 |
| Кросс-номери | 0131.3035, 08002064, 107.042, 107480, 150125N, 1740-0547, 61628, 733221, 95227749, 95227751, 96817887, 96860968, 96992885, CT2064, DCM3860, DRM15015, M-0560130, MK-1554, R12955, RB-1295, WG1723452, WG2207465, WG2270644 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 600 мм |
| Ширина ядра радіатора | 415 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 600 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 415 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 825,51 ₴







