
Радіатор охолодження Mitsubishi L200 05-/Pajero Sport 2.5 DI-D 08-, NRF 53907
5 785,49 ₴
- В наявності
- Код: 53907
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Mitsubishi L200 05-/Pajero Sport 2.5 DI-D 08-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53907 |
| Кросс-номери | 1350A182, 1350A314, 1350A346, 1350A348, 1350A479, 32002202, 62896 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 638 мм |
| Ширина ядра радіатора | 525 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з моделлю | L200, Pajero Sport |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 785,49 ₴




