
Радіатор охолодження Mitsubishi L200 2.5TD 01-17, NRF 52233
4 661,38 ₴
- В наявності
- Код: 52233
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Mitsubishi L200 2.5TD 01-17, NRF 52233. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
52233
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
52233 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — COLT/RODEO (K7_T, K6_T) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TD 4WD (K74T) 133 л.с. | 2001–2007 |
| 2.5 TD 4WD (K74T) 115 л.с. | 2001–2007 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 52233 |
| Кросс-номери | 0116.3034, 018M30B, 033-017-0021-B, 042-017-0059-B, 051990N, 102211, 10-25966-SX, 119.071, 119.071/A, 140009N, 32002161, 3322-1002, 362300, 470R0049, 51MI005, 62892, ADC49830, BM010R030, BSG 62-520-009, CR 1608 000S, CR 2175 000S, DCM2500, DRM45019 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 590 мм |
| Ширина ядра радіатора | 425 мм |
| Глибина ядра радіатора | 36 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з моделлю | L200 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 36 |
| Довжина мережі [мм] | 590 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 425 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 661,38 ₴







