
Радіатор інтеркулера Ford Focus III/Transit Connect 1.5/1.6TDCi 13-, NRF 30909
3 531,68 ₴
- В наявності
- Код: 30909
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор інтеркулера Ford Focus III/Transit Connect 1.5/1.6TDCi 13-, NRF 30909. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
30909
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
30909 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — C-MAX II (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TDCi 95 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.5 TDCi 120 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.5 TDCi ECOnetic 105 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2010–н.в. |
| FORD — C-MAX II Van (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TDCi 120 л.с. | 2015–2019 |
| 1.5 TDCi ECOnetic 105 л.с. | 2015–2019 |
| FORD — ESCAPE II (DM2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TDCi 120 л.с. | 2016–н.в. |
| FORD — FOCUS III (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TDCi 95 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 TDCi 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 TDCi ECOnetic 105 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| FORD — FOCUS III Turnier (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TDCi 95 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 TDCi 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 TDCi ECOnetic 105 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| FORD — FOCUS III седан (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TDCi 95 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 TDCi 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 TDCi ECOnetic 105 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| FORD — GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TDCi 95 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.5 TDCi 120 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2010–н.в. |
| FORD — GRAND C-MAX Van (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TDCi 120 л.с. | 2015–2019 |
| FORD — KUGA II VAN (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TDCi 120 л.с. | 2019–н.в. |
| FORD — TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 Kombi (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 EcoBlue 75 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 EcoBlue 101 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 EcoBlue 120 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 TDCi | 2015–н.в. |
| 1.6 TDCi 75 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2013–н.в. |
| FORD — TRANSIT CONNECT Kombi (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 EcoBlue 75 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 EcoBlue 101 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 EcoBlue 120 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.5 TDCi 75 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.5 TDCi | 2015–н.в. |
| 1.6 TDCi 75 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2013–н.в. |
| FORD — TRANSIT CONNECT фургон (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TDCi | 2015–н.в. |
| 1.5 TDCi 75 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 TDCi 75 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2013–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 30909 |
| Кросс-номери | 097013N, 105910, 1780-0100, 1796565, 18004471, 1803543, 2027395, 351319205440, 352330, 710.027, 818604, 818678, 96251, BSG 30-535-006, BV619L440CH, BV619L440CJ, BV619L440CK, CI 245 000P, DCA1116, FD4574, FD4574, FD719N004, M-812068A, WG1724151 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 335 мм |
| Ширина ядра радіатора | 160 мм |
| Глибина ядра радіатора | 64 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, C-Max, Transit Connect, Kuga, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 64 |
| Довжина мережі [мм] | 335 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Тип системи охолодження | з повітряним охолодженням |
| Ширина мережі [мм] | 160 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 531,68 ₴




