
Радіатор охолодження MB GL-class (X166) 12/M-class (W166) 11- (M157/M278/OM642/OM651), NRF 550020
7 153,79 ₴
- В наявності
- Код: 550020
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження MB GL-class (X166) 12/M-class (W166) 11- (M157/M278/OM642/OM651)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 550020 |
| Кросс-номери | 0995001303, 0995004603, 30012704, 67188, 995001303, 995004603, A0995001303, A0995004603, A99 500 13 03, AA995001303 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 595 мм |
| Ширина ядра радіатора | 555 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | GL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 153,79 ₴






