Радіатор пічки Fiat Cinquecento 91-98, NRF 53213. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53213
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53213 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FIAT — CINQUECENTO (170) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 0.7 (170AA) 31 л.с. | 1991–1996 |
| 0.7 i (170AD) 30 л.с. | 1994–1998 |
| 0.9 (170AB) 41 л.с. | 1991–1993 |
| 0.9 i.e. (170AC) 41 л.с. | 1991–1993 |
| 0.9 i.e. S (170AF, 170CF) 40 л.с. | 1991–1999 |
| 1.1 Sporting (170AH) 54 л.с. | 1994–1998 |
| FIAT — CINQUECENTO VAN (170_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 0.9 iE (170CF) 39 л.с. | 1991–1998 |
| 1.1 iE (170AH) 54 л.с. | 1994–1998 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53213 |
| Кросс-номери | 016-015-0006, 0604.3003, 089090N, 17006186, 18-0137, 350218213000, 669563, 71449, 7647938, 7685154, 812303, 93558, 98600048, 9913000, AH 149 000S, DCM1073, DRR09081, FT017H001, FT55226, FTA6186, M-2110210, WG2017066, WG2161928, WG2180020 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 230 мм |
| Ширина ядра радіатора | 140 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 42 |
| Довжина мережі [мм] | 230 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Ширина мережі [мм] | 140 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 878,38 ₴









