
Радіатор охолодження Mazda CX-7 2.3 07-13, NRF 53904
6 483,91 ₴
- В наявності
- Код: 53904
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Mazda CX-7 2.3 07-13, NRF 53904. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53904
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53904 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — CX-7 (ER) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 AWD 248 л.с. | 2006–2012 |
| 2.3 DISi 241 л.с. | 2006–2009 |
| 2.3 MZR DISI Turbo AWD 238 л.с. | 2006–2014 |
| 2.2 MZR-CD 173 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 MZR-CD AWD 163 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.3 MZR DISI Turbo 258 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.3 MZR DISI Turbo 260 л.с. | 2009–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53904 |
| Кросс-номери | 0127.3060, 10-26711-SX, 105166, 110063N, 117.078, 1740-0222, 27002255, 3301-8510, 361490, 68524, 735577, DRM44025, L33L15200, L37J15200, MZ2210, MZ802R001, RB-2539, WG1722704, WG1919660, WG2208083 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 747 мм |
| Ширина ядра радіатора | 450 мм |
| Глибина ядра радіатора | 27 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | CX-7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 27 |
| Довжина мережі [мм] | 747 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 450 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 483,91 ₴




