
Радіатор масляний Audi A8/VW Passat 2.0/4.2 FSI 03-10 (теплообмінник), NRF 31362
3 206,14 ₴
- В наявності
- Код: 31362
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор масляний Audi A8/VW Passat 2.0/4.2 FSI 03-10 (теплообмінник), NRF 31362. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
31362
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
31362 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A8 (4E_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.2 FSI quattro 350 л.с. | 2006–2010 |
| VW — PASSAT (3C2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 FSI 200 л.с. | 2005–2010 |
| VW — PASSAT Variant (3C5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 FSI 200 л.с. | 2005–2010 |
| VW — PHAETON (3D_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 6.0 W12 4motion 420 л.с. | 2002–н.в. |
| 6.0 W12 4motion 450 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 31362 |
| Кросс-номери | 046034N, 31362, 4E0 317 021 H, 4E0 317 021 H, 4E0317021H, 90747, V15-60-0009, WG1720099, A4223109, 13171597001 |
| Стан | Новий |
| Охолодження | Водяне |
| Матеріал | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 73 мм |
| Ширина ядра радіатора | 109 мм |
| Довжина ядра радіатора | 183 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Phaeton, Passat, A8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 206,14 ₴




