
Радіатор кондиціонера VW Caddy/Golf/Skoda Octavia/Audi A3 1.2-2.0 04- (випаровувач), NRF 36109
3 467,95 ₴
- В наявності
- Код: 36109
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера VW Caddy/Golf/Skoda Octavia/Audi A3 1.2-2.0 04- (випаровувач)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 36109 |
| Кросс-номери | 110586, 112012, 1K1820103, 1K1820103, 1K1820103, 1K1820103, 1K1820103A, 1K1820103A, 1K1820103A, 1K1820103A, 1K1820103B, 1K1820103B, 1K1820103B, 1K1820103B, 1K1820103E, 1K1820103E, 1K1820103E, 1K1820103E, 1K1820103H, 260568, 350090, 54141, 5800V241 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 245 мм |
| Ширина ядра радіатора | 240 мм |
| Глибина ядра радіатора | 60 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Tiguan, Sharan, Toledo, Touran, Jetta, Octavia, A3, Passat, Scirocco, Leon, TT, Golf, Yeti, Eos, Alhambra, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 60 |
| Довжина мережі [мм] | 245 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з ущільненнями |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без клапана експансії |
| Хладагент | R 134a |
| Ширина мережі [мм] | 240 |
| обмеження виробника | Valeo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 467,95 ₴









