Радіатор охолодження Mazda 3 1.6/2.3 08-14, NRF 53905. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53905
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53905 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — 3 (BL) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 MZR 105 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 MZR 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 MZR DISI 151 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.3 MPS Turbo (BL14) 260 л.с. | 2008–2014 |
| MAZDA — 3 седан (BL) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 MZR 105 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 MZR 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 MZR DISI 151 л.с. | 2009–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53905 |
| Кросс-номери | 0127.3057, 105754, 110073N, 117.077, 27002237, 3301-8505, 347875, 68521, 701613, 8561905, DCM2278, DRM44020, LF8B1520Y, LF8M1520YD, MZ2237, MZ330R001, R13333, WG1722705, WG1919655, WG2206879 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 670 мм |
| Ширина ядра радіатора | 368 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 670 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 368 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 831,05 ₴









