
Радіатор охолодження Hyundai Tucson/Kia Sportage 2.0 CRDi 15- (МКПП), NRF 550029
5 634,08 ₴
- В наявності
- Код: 550029
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Hyundai Tucson/Kia Sportage 2.0 CRDi 15- (МКПП), NRF 550029. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
550029
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
550029 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — TUCSON (TLE) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 CRDi 185 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 CRDi Привод на все колеса 136 л.с. | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 550029 |
| Кросс-номери | 25310D3000 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 485 мм |
| Ширина ядра радіатора | 483 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 634,08 ₴




