
Радіатор кондиціонера BMW X5 (E70/F15/F85)/X6 (E71/E72)/(F16/F86) 2.0D-4.8 06-19, NRF 35906
4 721,69 ₴
- В наявності
- Код: 35906
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера BMW X5 (E70/F15/F85)/X6 (E71/E72)/(F16/F86) 2.0D-4.8 06-19, NRF 35906. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35906
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35906 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — X5 (E70) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 d 235 л.с. | 2007–2008 |
| 3.0 sd 286 л.с. | 2007–2009 |
| 3.0 si 272 л.с. | 2007–2008 |
| 4.8 i xDrive 355 л.с. | 2007–2008 |
| M 50 d 381 л.с. | 2011–н.в. |
| xDrive 30 d 235 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 d 245 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 30 i 272 л.с. | 2008–2010 |
| xDrive 35 d 286 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 35 i 320 л.с. | 2012–н.в. |
| xDrive 40 d 306 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 48 i 355 л.с. | 2008–н.в. |
| BMW — X5 (F15, F85) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 25 d 211 л.с. | 2013–2018 |
| xDrive 25 d 211 л.с. | 2013–2015 |
| xDrive 25 d 218 л.с. | 2014–2018 |
| xDrive 28 i 245 л.с. | 2015–2018 |
| sDrive 25 d | 2015–н.в. |
| sDrive 25 d 218 л.с. | 2013–н.в. |
| xDrive 25 d | 2015–н.в. |
| xDrive 25 d 218 л.с. | 2013–н.в. |
| xDrive 30 d 258 л.с. | 2012–н.в. |
| xDrive 30 d 277 л.с. | 2013–н.в. |
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2013–н.в. |
| xDrive 35 i 326 л.с. | 2013–н.в. |
| xDrive 40 d 313 л.с. | 2013–н.в. |
| xDrive 40e | 2015–н.в. |
| BMW — X6 (E71, E72) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 30 d 235 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 d 211 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 30 d 245 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 40 d 306 л.с. | 2010–н.в. |
| BMW — X6 (F16, F86) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 30 d 258 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 30 d 277 л.с. | 2015–н.в. |
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 35 i 326 л.с. | 2015–н.в. |
| xDrive 40 d 313 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35906 |
| Кросс-номери | 003-60-10483, 004-016-0020, 0222620, 052019N, 06005377, 08.64.012, 0802.2031, 10-45078-SX, 105424, 1770-0061, 260357, 342495, 350203795000, 43353, 448C0206, 64509239992, 64536972553, 667102, 6972553, 7800183, 814367, 8880400470, 9239992, 940058 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 580 мм |
| Ширина ядра радіатора | 465 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 13.7 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,3 |
| Випускн.-Ø [мм] | 13,7 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 580 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 465 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 721,69 ₴






