
Радіатор охолодження Ford Transit 2.5D 85-94, NRF 516212
2 948,75 ₴
- В наявності
- Код: 516212
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Ford Transit 2.5D 85-94, NRF 516212. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
516212
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
516212 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — TRANSIT Van (E_ _) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 90 л.с. | 1991–1994 |
| 2.0 i (EAL, EAS) 98 л.с. | 1991–1994 |
| 2.5 DI (EAL, EAS) 70 л.с. | 1991–1994 |
| 2.5 DI (EAL, EAS) 85 л.с. | 1992–1994 |
| 2.5 DI (EAS, EAL) 80 л.с. | 1991–1994 |
| FORD — TRANSIT Van (T_ _) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (TAL, TAS, TGL, TWS) 78 л.с. | 1985–1992 |
| FORD — TRANSIT c бортовой платформой/ходовая часть (E_ _) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (EME/L/S, ENE/L/S) 98 л.с. | 1991–1994 |
| 2.5 DI (EME/L/S, ENE/L/S) 80 л.с. | 1991–1994 |
| 2.5 DI (EML/S, ENL/S) 69 л.с. | 1991–1994 |
| FORD — TRANSIT автобус (E_ _) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 90 л.с. | 1991–1994 |
| 2.0 i (EBL, EDL, EGL, ESS, EUS) 98 л.с. | 1991–1994 |
| 2.5 DI (EBS, EDS, EDL, ESS, EUS) 70 л.с. | 1991–1994 |
| 2.5 DI (EBS, EDS, EGL, ESS, EUS) 80 л.с. | 1991–1994 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 516212 |
| Кросс-номери | 017-017-0029, 0205.2006, 10-25252-SX, 102531, 103100, 1040077, 110.013/A, 1668916, 1740-0443, 18002169, 221200, 250020N, 350213193500, 62177, 6640241, 7138208, 730124, 92VB8005EC, 92VB8005ED, CR 623 000S, DRM10097, FD2169, M-0120810, R20074, WG1721664 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 600 мм |
| Ширина ядра радіатора | 322 мм |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 34 |
| Довжина мережі [мм] | 600 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 322 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 948,75 ₴




