
Радіатор пічки MB E-class (W124) 93-95, NRF 54248
1 776,22 ₴
- В наявності
- Код: 54248
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор пічки MB E-class (W124) 93-95, NRF 54248. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
54248
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
54248 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS (W124) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 200 (124.019) 136 л.с. | 1993–1995 |
| E 200 D (124.120) 75 л.с. | 1993–1995 |
| E 220 (124.022) 150 л.с. | 1993–1995 |
| E 250 D (124.126, 124.129) 113 л.с. | 1993–1995 |
| E 250 Turbo-D (124.128) 126 л.с. | 1993–1995 |
| E 280 (124.028) 197 л.с. | 1993–1995 |
| E 280 (124.029) 193 л.с. | 1993–1995 |
| E 300 4-matic (124.230) 180 л.с. | 1993–1995 |
| E 300 D (124.131) 136 л.с. | 1993–1995 |
| E 300 Turbo-D (124.133) 147 л.с. | 1993–1995 |
| E 300 Turbo-D 4-matic (124.333) 147 л.с. | 1993–1995 |
| E 320 (124.032) 220 л.с. | 1993–1995 |
| E 420 (124.034) 279 л.с. | 1993–1995 |
| E 500 (124.036) 320 л.с. | 1993–1995 |
| MERCEDES-BENZ — KOMBI Break (S124) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 200 T (124.080) 109 л.с. | 1985–1989 |
| 200 T (124.080) 105 л.с. | 1986–1990 |
| 200 T D (124.180) 72 л.с. | 1985–1991 |
| 200 T D (124.180) 75 л.с. | 1988–1991 |
| 200 TE 122 л.с. | 1988–1989 |
| 200 TE (124.079) 136 л.с. | 1986–1993 |
| 200 TE (124.081) 118 л.с. | 1988–1992 |
| MERCEDES-BENZ — седан (W124) (39) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 200 105 л.с. | 1986–1990 |
| 200 (124.020) 109 л.с. | 1985–1990 |
| 200 (124.020) 102 л.с. | 1986–1990 |
| 200 D (124.120) 72 л.с. | 1984–1989 |
| 200 D (124.120) 75 л.с. | 1989–1993 |
| 200 E 105 л.с. | 1992–1993 |
| 200 E (124.019) 136 л.с. | 1992–1993 |
| 200 E (124.021) 122 л.с. | 1988–1989 |
| 200 E (124.021) 118 л.с. | 1988–1992 |
| 220 E (124.022) 150 л.с. | 1992–1993 |
| 230 E (124.023) 132 л.с. | 1984–1992 |
| 230 E (124.023) 136 л.с. | 1985–1993 |
| 230 E (124.023) KAT 132 л.с. | 1989–1993 |
| 250 D (124.125) 90 л.с. | 1985–1993 |
| 250 D (124.125) 94 л.с. | 1989–1993 |
| 250 Turbo-D (124.128) 126 л.с. | 1988–1993 |
| 260 E (124.026) 166 л.с. | 1985–1989 |
| 260 E (124.026) 160 л.с. | 1985–1992 |
| 260 E 4-matic (124.226) 160 л.с. | 1986–1992 |
| 260 E 4-matic (124.226) 166 л.с. | 1986–1989 |
| 280 E (124.028) 197 л.с. | 1992–1993 |
| 300 D (124.130) 109 л.с. | 1984–1989 |
| 300 D (124.130) 113 л.с. | 1989–1993 |
| 300 D (124.130) 110 л.с. | 1990–1993 |
| 300 D 4-matic (124.330) 109 л.с. | 1986–1992 |
| 300 D 4-matic (124.330) 113 л.с. | 1989–1993 |
| 300 E 188 л.с. | 1985–1985 |
| 300 E 188 л.с. | 1985–1992 |
| 300 E (124.030) 180 л.с. | 1985–1992 |
| 300 E 4-matic 188 л.с. | 1986–1992 |
| 300 E 4-matic (124.230) 180 л.с. | 1986–1993 |
| 300 E-24 (124.031) 220 л.с. | 1988–1992 |
| 300 Turbo-D (124.133) 143 л.с. | 1986–1988 |
| 300 Turbo-D (124.133) 147 л.с. | 1988–1993 |
| 300 Turbo-D 4-matic (124.333) 143 л.с. | 1986–1988 |
| 300 Turbo-D 4-matic (124.333) 147 л.с. | 1988–1993 |
| 320 E (124.032) 220 л.с. | 1992–1993 |
| 400 E 4.2 (124.034) 279 л.с. | 1992–1993 |
| 500 E (124.036) 326 л.с. | 1991–1993 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 54248 |
| Кросс-номери | 0028353401, 0028355201, 0028355301, 054-015-0017, 10-35170-SX, 129005N, 1760-0514, 30006171, 346645, 360195, 407 748, 72001, 734637, 93725, A0028353401, A0028355201, A0028355301, DCM1129, MK-5123, MS6171 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 214 мм |
| Ширина ядра радіатора | 210 мм |
| Глибина ядра радіатора | 45 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | 124, S-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 45 |
| Довжина мережі [мм] | 214 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Ширина мережі [мм] | 210 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 776,22 ₴









