
Радіатор кондиціонера Renault Master 2.5dci 06-, NRF 35880
3 995,99 ₴
- В наявності
- Код: 35880
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера Renault Master 2.5dci 06-, NRF 35880. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35880
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35880 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — INTERSTAR c бортовой платформой/ходовая часть (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| dCi 100 99 л.с. | 2004–н.в. |
| dCi 120 115 л.с. | 2003–н.в. |
| dCi 120 120 л.с. | 2006–н.в. |
| dCi 140 136 л.с. | 2003–н.в. |
| dCi 150 145 л.с. | 2006–н.в. |
| NISSAN — INTERSTAR автобус (X70) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| dCi 100 99 л.с. | 2003–н.в. |
| dCi 100 101 л.с. | 2006–н.в. |
| dCi 120 115 л.с. | 2002–н.в. |
| dCi 120 120 л.с. | 2006–н.в. |
| dCi 140 136 л.с. | 2003–н.в. |
| dCi 150 145 л.с. | 2006–н.в. |
| dCi 80 82 л.с. | 2002–н.в. |
| dCI 90 90 л.с. | 2002–н.в. |
| NISSAN — INTERSTAR фургон (X70) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| dCi 100 99 л.с. | 2003–н.в. |
| dCi 100 101 л.с. | 2006–н.в. |
| dCi 120 115 л.с. | 2002–н.в. |
| dCi 120 120 л.с. | 2006–н.в. |
| dCi 140 136 л.с. | 2003–н.в. |
| dCi 150 145 л.с. | 2006–н.в. |
| dCi 80 82 л.с. | 2002–н.в. |
| dCI 90 90 л.с. | 2002–н.в. |
| OPEL — MOVANO Combi (J9) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 CDTI 146 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — MOVANO c бортовой платформой/ходовая часть (U9, E9) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 CDTI 120 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 CDTI 146 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — MOVANO фургон (F9) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 CDTI 120 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.5 CDTI 146 л.с. | 2003–н.в. |
| RENAULT — MASTER II Van (FD) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 120 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 dCi 146 л.с. | 2006–н.в. |
| RENAULT — MASTER II c бортовой платформой/ходовая часть (ED/HD/UD) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 120 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 dCi 146 л.с. | 2006–н.в. |
| RENAULT — MASTER II автобус (JD) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 120 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 dCi 146 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35880 |
| Кросс-номери | 0221526, 0221690, 042-016-0042, 0809.3073, 104577, 182039N, 261036, 2765000Q0B, 2765000QAE, 30311620CP, 345555, 345565, 43005443, 43266, 4417246, 4417246, 448C0426, 6.73157, 7701066110, 7800227, 814003, 8880400539, 93190132, 93190132, 940186 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 680 мм |
| Ширина ядра радіатора | 382 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 11 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Interstar, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 14,2 |
| Випускн.-Ø [мм] | 11 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 680 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 382 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 995,99 ₴




