
Радіатор кондиціонера MB Vito (W639) 2.2CDI 03-08 (кріплення на 2 шпильки), NRF 35776
4 324,66 ₴
- Готово до відправки
- Код: 35776
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера MB Vito (W639) 2.2CDI 03-08 (кріплення на 2 шпильки), NRF 35776. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35776
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35776 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — VIANO (W639) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.7 (639.811, 639.813, 639.815) 224 л.с. | 2004–2007 |
| CDI 2.0 4-matic (639.711, 639.713, 639.811, 639.81 116 л.с. | 2006–н.в. |
| 3,0 190 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.2 218 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.5 258 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.7 231 л.с. | 2004–н.в. |
| CDI 204 л.с. | 2006–н.в. |
| CDI 2.0 109 л.с. | 2003–н.в. |
| CDI 2.0 116 л.с. | 2005–н.в. |
| CDI 2.0 136 л.с. | 2010–н.в. |
| CDI 2.0 4-matic 109 л.с. | 2005–н.в. |
| CDI 2.0 4-matic 136 л.с. | 2010–н.в. |
| CDI 2.2 150 л.с. | 2003–н.в. |
| CDI 2.2 163 л.с. | 2010–н.в. |
| CDI 2.2 4-matic 150 л.с. | 2005–н.в. |
| CDI 2.2 4-matic 163 л.с. | 2010–н.в. |
| CDI 3.0 224 л.с. | 2010–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — VITO / MIXTO фургон (W639) (18) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 109 CDI 88 л.с. | 2003–н.в. |
| 109 CDi 95 л.с. | 2006–н.в. |
| 110 CDI 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 111 CDI 109 л.с. | 2003–н.в. |
| 111 CDI 116 л.с. | 2007–н.в. |
| 111 CDI 4x4 109 л.с. | 2007–н.в. |
| 113 CDI 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 113 CDI 4x4 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 115 CDI 150 л.с. | 2003–н.в. |
| 115 CDI 4x4 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 116 CDI 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 116 CDI 4x4 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 119 190 л.с. | 2003–н.в. |
| 120 CDI 204 л.с. | 2006–н.в. |
| 122 218 л.с. | 2003–н.в. |
| 122 CDI 224 л.с. | 2010–н.в. |
| 123 (639.603) 231 л.с. | 2004–2008 |
| 126 258 л.с. | 2007–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — VITO автобус (W639) (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 109 CDI 88 л.с. | 2003–н.в. |
| 109 CDI 95 л.с. | 2006–н.в. |
| 109 CDI 4x4 95 л.с. | 2007–н.в. |
| 110 CDI 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 111 CDI 109 л.с. | 2003–н.в. |
| 111 CDI (639.701) 116 л.с. | 2007–н.в. |
| 111 CDI 4x4 109 л.с. | 2007–н.в. |
| 113 CDI 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 113 CDI 4x4 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 115 CDI 150 л.с. | 2003–н.в. |
| 115 CDI 4x4 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 116 CDI 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 116 CDI 4x4 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 119 190 л.с. | 2003–н.в. |
| 120 CDI 204 л.с. | 2006–н.в. |
| 122 218 л.с. | 2003–н.в. |
| 122 CDI 224 л.с. | 2010–н.в. |
| 123 231 л.с. | 2004–н.в. |
| 126 258 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35776 |
| Кросс-номери | 001-10-29663, 001-60-09710, 001-60-16330, 02.59.133, 0221015, 0221058, 033-016-0012, 054-016-0006, 0806.2089, 104004, 10-45132-SX, 122017N, 122032N, 1770-0309, 260428, 260429, 30005352, 30005484, 30310140, 30311675CP, 345760, 350203883000, 381500, 43095 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 665 мм |
| Ширина ядра радіатора | 390 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 13.8 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viano |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 13,8 |
| Випускн.-Ø [мм] | 13,8 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 665 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Розмір різі | 3/8"-24 UNF |
| Ширина мережі [мм] | 390 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 324,66 ₴




