
Радіатор охолодження Hyundai ix35/Kia Sportage 1.6-2.4 10-, NRF 53051
5 412,53 ₴
- В наявності
- Код: 53051
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Hyundai ix35/Kia Sportage 1.6-2.4 10-, NRF 53051. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53051
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53051 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — ix35 (LM, EL, ELH) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 166 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 155 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 154 л.с. | 2013–2015 |
| 2.0 4WD 158 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 4WD 154 л.с. | 2014–2015 |
| 2.0 AWD 155 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.4 4WD 175 л.с. | 2012–2013 |
| 1.6 135 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 4WD 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 GDi 166 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 GDi 4WD 166 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.4 DCVVT-I 4WD 174 л.с. | 2010–2013 |
| KIA — SPORTAGE (SL) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CVVT 154 л.с. | 2014–2015 |
| 2.0 CVVT 166 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CVVT AWD 166 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CVVT AWD 154 л.с. | 2014–2015 |
| 2.0 CVVT 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CVVT AWD 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 GDI 166 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 GDI AWD 166 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53051 |
| Кросс-номери | 0128.3138, 019-017-0049, 10-25465-SX, 107121, 112.092, 253102S550, 253102S550, 253102S650, 253102Y510, 253102Y510, 253102Y520, 253102Y520, 3221-8506, 347805, 362185, 560096N, 67466, 67514, 733213, 82002283, A52-60-1001, ACRB536, ACRB563, CR 1890 000S |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 640 мм |
| Ширина ядра радіатора | 468 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, ix35 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 640 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Підігрівання/охолодження | для транспортних засобів із комб.сист.охл. водяної/маслинної |
| Ширина мережі [мм] | 468 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 412,53 ₴









