
Радіатор кондиціонера Opel Corsa/Fiat Brave II/Grande Punto 1.3D-1.9D 05-, NRF 35750
3 396,07 ₴
- В наявності
- Код: 35750
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера Opel Corsa/Fiat Brave II/Grande Punto 1.3D-1.9D 05-, NRF 35750. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35750
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35750 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| ALFA ROMEO — MITO (955) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 0.9 86 л.с. | 2011–н.в. |
| 0.9 105 л.с. | 2013–н.в. |
| 0.9 101 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.3 JTDM 90 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.3 JTDM 95 л.с. | 2009–н.в. |
| FIAT — BRAVO II (198) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 90 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.4 16V 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 LPG 90 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 T-Jet 120 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.4 T-Jet 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 D Multijet 90 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 D Multijet 105 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 D Multijet 120 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.9 D Multijet 116 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.9 D Multijet 120 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.9 D Multijet 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.9 D Multijet 90 л.с. | 2007–2008 |
| 2.0 D Multijet 163 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 D Multijet 165 л.с. | 2008–н.в. |
| FIAT — PUNTO (199) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 D Multijet 75 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.3 D Multijet 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.3 D Multijet 84 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 T-Jet 120 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 D Multijet 120 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.9 D Multijet 120 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 D Multijet 130 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 D Multijet 116 л.с. | 2006–н.в. |
| 0.9 105 л.с. | 2013–н.в. |
| 0.9 101 л.с. | 2013–н.в. |
| 0.9 Bifuel 86 л.с. | 2012–н.в. |
| 0.9 Twinair Turbo 86 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.3 D Multijet 75 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.3 D Multijet 84 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.3 D Multijet 95 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.3 D Multijet 80 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 Turbo Multi Air 135 л.с. | 2012–н.в. |
| FIAT — PUNTO EVO (199) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 135 л.с. | 2009–2012 |
| LANCIA — DELTA III (844) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 120 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 16V 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 Bifuel 120 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 D Multijet 116 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 D Multijet 120 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 D Multijet 105 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.8 200 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.9 D Multijet 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 D Multijet 163 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 D Multijet 165 л.с. | 2008–н.в. |
| OPEL — CORSA D (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 75 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.3 CDTI 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.3 CDTI 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 120 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 Turbo 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 Turbo 192 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 Turbo 211 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.7 CDTI 130 л.с. | 2010–н.в. |
| OPEL — CORSA D Van (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 75 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.3 CDTI 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.3 CDTI 95 л.с. | 2010–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35750 |
| Кросс-номери | 0223170, 037-016-0027, 0804.2062, 082039N, 103990, 10-45092-SX, 1610160280, 17005310, 1770-0525, 1850158, 1850158, 1850158, 1850168, 1850168, 1850168, 1850277, 260344, 30311525.1CP, 30311525CP, 350203882000, 389100, 43173, 43173/O, 448C0126, 50526515 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 622 мм |
| Ширина ядра радіатора | 312 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8.8 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Opel, Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | MiTo, Delta, Bravo, Corsa, Punto, Grande Punto |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 11,8 |
| Випускн.-Ø [мм] | 8,8 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 622 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з ущільненнями |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Ширина мережі [мм] | 312 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 396,07 ₴








