
Радіатор інтеркулера Fiat Doblo 01- (Економ-клас), NRF 30140A
3 384,01 ₴
- В наявності
- Код: 30140A
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор інтеркулера Fiat Doblo 01- (Економ-клас), NRF 30140A. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
30140A
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
30140A (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FIAT — DOBLO (119) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 D Multijet 84 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.3 JTD 16V 70 л.с. | 2004–2005 |
| 1.9 D Multijet 120 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 JTD 105 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.9 JTD (223AXE1A) 100 л.с. | 2001–н.в. |
| FIAT — DOBLO Cargo (223) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 D Multijet 75 л.с. | 2005–2010 |
| 1.3 JTD 16V 70 л.с. | 2004–2006 |
| 1.3 JTD 16V Multijet 84 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.9 D (223ZXB1A) 63 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 JTD 105 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.9 JTD (223ZXE1A) 100 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 JTD Multijet 120 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 30140A |
| Кросс-номери | 016-018-0001, 0704.3018, 087011N, 103408, 1553497, 157000, 17004271, 1780-0107, 352460, 46779532, 467795320, 46849068, 51718953, 709.027, 7750102, 818712, 96736, AC647965, BSG 25-535-002, CI 342 000S, DCA1060, FT4271, FT55521, FT908N001, WG1723728 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 500 мм |
| Ширина ядра радіатора | 67 мм |
| Глибина ядра радіатора | 85 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 85 |
| Довжина мережі [мм] | 500 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 67 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 384,01 ₴



