
Радіатор пічки Hyundai H-1 97-, NRF 54289
2 112,60 ₴
- В наявності
- Код: 54289
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор пічки Hyundai H-1 97-, NRF 54289. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
54289
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
54289 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — GRAND STAREX автобус (TQ) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 CRDi 170 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 CRDI 136 л.с. | 2008–н.в. |
| HYUNDAI — H 200 (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 137 л.с. | 2003–2004 |
| 2.5 CRDi 140 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.4 112 л.с. | 1997–2004 |
| 2.4 4WD 112 л.с. | 1998–2004 |
| 2.4 4WD 135 л.с. | 2001–2004 |
| 2.5 CRDi 163 л.с. | 2002–2004 |
| 2.5 CRDi 110 л.с. | 2006–2007 |
| 2.5 CRDi 4WD 140 л.с. | 2002–2004 |
| 2.5 D 78 л.с. | 1997–2004 |
| 2.5 TCi 99 л.с. | 1997–2007 |
| 2.5 TD 80 л.с. | 1997–2004 |
| 2.5 TD 4WD 80 л.с. | 1998–2004 |
| 2.5 TD 4WD 99 л.с. | 2001–2004 |
| 2.5 TD 4WD 101 л.с. | 2001–2004 |
| HYUNDAI — H 200 фургон (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 145 л.с. | 2001–2004 |
| 2.4 112 л.с. | 2000–2004 |
| 2.5 CRDi 110 л.с. | 2001–2004 |
| 2.5 CRDi 140 л.с. | 2003–2007 |
| 2.5 TD 80 л.с. | 2000–2000 |
| 2.5 TD 99 л.с. | 2000–2004 |
| 2.5 TD 101 л.с. | 2001–2004 |
| HYUNDAI — H-1 Cargo (TQ) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 CRDi 170 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 CRDi 136 л.с. | 2009–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 54289 |
| Кросс-номери | 019-015-0002, 0628.3010, 1760-0501, 346550, 569022N, 77610, 811637, 82006232, 94096, 970234A000, 970234A010, 970234A020, 972034A000, DCM1296, HYA6232, M-254061A, RSD283010, RSD283010, RSD283010 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 210 мм |
| Ширина ядра радіатора | 158 мм |
| Глибина ядра радіатора | 36 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | H-1 / Starex, H 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 36 |
| Довжина мережі [мм] | 210 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з додатковими матеріалами |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 158 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 112,60 ₴








