
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Citroen C5 II/III/C6/Peugeot 407 1.6-3.0D 02-, NRF 35649
4 339,74 ₴
- В наявності
- Код: 35649
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Citroen C5 II/III/C6/Peugeot 407 1.6-3.0D 02-, NRF 35649. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35649
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35649 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — C5 II (RC_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi (RC8HZB) 109 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 16V 125 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 16V (RC6FZB) 116 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 16V (RCRFJB, RCRFJC) 140 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 HDi (RCRHRH) 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.2 HDi (RC4HXE) 133 л.с. | 2004–н.в. |
| 3.0 V6 (RCXFUF) 207 л.с. | 2004–н.в. |
| CITROEN — C5 II Break (RE_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi (RE8HZB) 109 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 16V 125 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 16V (RE6FZB) 116 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 16V (RERFJB, RERFJC) 140 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 HDi (RERHRH) 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.2 HDi (RE4HXE) 133 л.с. | 2004–н.в. |
| 3.0 V6 (REXFUF) 207 л.с. | 2004–н.в. |
| CITROEN — C5 III (RD_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi 109 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 VTi 120 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 16V 125 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 16V 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 16V BioFlex (RDRFJF) 140 л.с. | 2008–2012 |
| 3.0 V6 211 л.с. | 2008–н.в. |
| CITROEN — C5 III Break (TD_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi 109 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 VTI 120 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 16V 125 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 16V 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 16V BioFlex 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.0 V6 211 л.с. | 2008–н.в. |
| CITROEN — C5 Фургон/универсал (DE_, RE_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi 109 л.с. | 2004–2008 |
| 1.8 116 л.с. | 2004–2005 |
| 2.0 140 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 HDi 136 л.с. | 2004–2008 |
| CITROEN — C6 (TD_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 V6 211 л.с. | 2005–н.в. |
| PEUGEOT — 407 (6D_) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi 110 109 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 116 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 16V 125 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 16V 140 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 Bioflex 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 Flex 140 л.с. | 2005–2011 |
| 2.0 HDi 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 HDi 135 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.2 158 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.2 16V 163 л.с. | 2005–н.в. |
| 3.0 211 л.с. | 2004–н.в. |
| PEUGEOT — 407 SW (6E_) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi 110 109 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 116 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 16V 125 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 16V 140 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 Flex 140 л.с. | 2005–2011 |
| 2.0 HDi 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 HDi 135 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.2 158 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.2 16V 163 л.с. | 2005–н.в. |
| 3.0 211 л.с. | 2004–н.в. |
| PEUGEOT — 407 купе (6C_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi 136 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.2 16V 163 л.с. | 2005–н.в. |
| 3.0 V6 211 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35649 |
| Кросс-номери | 0225985, 038-016-0015, 0803.3030, 103659, 10-45067-SX, 1610161080, 1610161080, 1610161080, 162013N, 1770-0081, 260057, 350203839000, 350203935000, 377500, 40005286, 429500, 43175, 448C0004, 55853, 6455CP, 6455CP, 6455FX, 6455FX, 6455GY, 6455GY, 667020 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 515 мм |
| Ширина ядра радіатора | 365 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 11 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C5, 407, C6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 14,4 |
| Випускн.-Ø [мм] | 11 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 515 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Розмір різі | M10x1,25 |
| Ширина мережі [мм] | 365 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 339,74 ₴




