Радіатор охолодження Kia Sorento 2.2 CRDi 09-, NRF 59201. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
59201
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
59201 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| KIA — SORENTO II (XM) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 CRDi 197 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 CRDi 4WD 197 л.с. | 2009–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 59201 |
| Кросс-номери | 0133.3045, 10-27002-SX, 107028, 1740-0153, 253102P300, 253102P460, 349260, 510184N, 67465, 83012703, KA2304, MK-1261, R12911, RB-1086, WG1723664 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 510 мм |
| Ширина ядра радіатора | 478 мм |
| Глибина ядра радіатора | 22 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 22 |
| Довжина мережі [мм] | 510 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 478 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 343,06 ₴










