
Радіатор охолодження VW Sharan/Seat Alhambra/Ford Galaxy 1.8-2.8/1.9TDI 95-10, NRF 509522
2 250,68 ₴
- В наявності
- Код: 509522
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження VW Sharan/Seat Alhambra/Ford Galaxy 1.8-2.8/1.9TDI 95-10, NRF 509522. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
509522
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
509522 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — GALAXY (WGR) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1995–2006 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1997–2000 |
| FORD — GALAXY MK I VAN (WGR) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDi 90 л.с. | 1996–2006 |
| SEAT — ALHAMBRA (7V8, 7V9) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–2010 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1996–2000 |
| 2.0 i 115 л.с. | 1996–2010 |
| SEAT — ALHAMBRA VAN (7V8, 7V9) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 116 л.с. | 1996–2010 |
| TDI 110 л.с. | 1997–2002 |
| TDI 90 л.с. | 1996–2010 |
| VW — SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1995–2010 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1996–2000 |
| 2.0 115 л.с. | 1995–2010 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 509522 |
| Кросс-номери | 0105.3053, 017-017-0027, 040470N, 100360, 10-25107-SX, 1112484, 131.057, 131.057/A, 1552240, 1740-0023, 350213190100, 350213692003, 470R0180, 58002134, 63991, 7211893, 7258107, 731386, 737-0014, 79713, 7M0121253B, 7M0121253B, 95VW8005AB, 98VW8005AA |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 646 мм |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Ford |
| Сумісність з моделлю | Alhambra, Galaxy, Sharan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 34 |
| Довжина мережі [мм] | 646 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Ширина мережі [мм] | 378 |
| для оригінального номера | 1112484 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 250,68 ₴



