Радіатор інтеркулера Volvo XC90 I 02-14, NRF 30250. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
30250
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
30250 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VOLVO — XC90 I (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| D5 AWD 163 л.с. | 2007–2010 |
| D3 / D5 163 л.с. | 2009–н.в. |
| D5 163 л.с. | 2002–н.в. |
| D5 185 л.с. | 2006–н.в. |
| D5 200 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 30250 |
| Кросс-номери | 052-018-0003, 0711.3032, 10-40179-SX, 105514, 1556317, 227004N, 30741579, 30748808, 31274553, 350840, 351319205220, 59004151, 732.013, 7750096, 818280, 831M15A, 96601, AC630068, CI 520 000S, DCA1021, RT-0011, VOA4151, VOA4151, WG1723814, WG1794054 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 688 мм |
| Ширина ядра радіатора | 421 мм |
| Глибина ядра радіатора | 30 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | XC90 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 30 |
| Довжина мережі [мм] | 688 |
| Ширина мережі [мм] | 421 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 554,33 ₴






