
Радіатор охолодження Seat Ibiza II/VW Polo 1.6 93-02, NRF 54687
1 684,41 ₴
- В наявності
- Код: 54687
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Seat Ibiza II/VW Polo 1.6 93-02, NRF 54687. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
54687
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
54687 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SEAT — CORDOBA (6K1, 6K2) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 101 л.с. | 1996–1999 |
| 1.8 i 16V 129 л.с. | 1993–1996 |
| 2.0 i 115 л.с. | 1993–1999 |
| SEAT — IBIZA II (6K1) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 i 16V 129 л.с. | 1993–1996 |
| 2.0 i 115 л.с. | 1993–1999 |
| VW — DERBY седан (6KV2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 100 1.6 100 л.с. | 1995–2001 |
| VW — POLO Variant (6KV5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 101 л.с. | 1997–2001 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 54687 |
| Кросс-номери | 0112.3010, 040400N, 046-017-0001, 100952, 126.008, 350213187800, 351230, 470R0415, 49002021, 652681, 6K0121253A, 6K0121253A, 6K0121253Q, 730945, CR 363 000S, DCM3002, DRM26009, M-0250230, PR 9504A3, R20279, SKRD-0120414, ST027R006, ST2021, V15-60-5058 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 630 мм |
| Ширина ядра радіатора | 322 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Ibiza, Polo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 34 |
| Довжина мережі [мм] | 630 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Ширина мережі [мм] | 322 |
| для оригінального номера | 6K0121253Q |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 684,41 ₴






