
Радіатор охолодження Daewoo Leganza 2.0 16V 97-, NRF 53649
3 047,82 ₴
- В наявності
- Код: 53649
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Daewoo Leganza 2.0 16V 97-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53649 |
| Кросс-номери | 011-017-0011, 10-25146-SX, 102587, 1740-0101, 32440, 345880, 350213174900, 510009N, 616671, 734767, 81002016, 96273594, 96273596, 96273596, 96273597, 96351102, D156O11, DCM3588, DW2016, M-0560240, P96273594, P96273596, R12184 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 655 мм |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з моделлю | Leganza, Nubira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 655 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 378 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 047,82 ₴








