
Радіатор охолодження Ford Transit Connect 1.8TDCI 02-13, NRF 53713
4 599,16 ₴
- В наявності
- Код: 53713
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Ford Transit Connect 1.8TDCI 02-13, NRF 53713. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53713
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53713 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — TOURNEO CONNECT (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TDCi 90 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 TDCi 110 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 TDCi /TDDi /DI 75 л.с. | 2002–н.в. |
| FORD — TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 16V 116 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 Di 75 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 TDCi 90 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 TDCi 110 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53713 |
| Кросс-номери | 0105.3100, 017-017-0021, 090079N, 10-25395-SX, 104542, 110.148, 110.148/A, 13.42107, 1552410, 1740-0432, 174799, 18002411, 180800, 209700, 2T148005FA, 2T148005FB, 32856, 350213181200, 4523720, 4571640, 4970673, 5228316, 62015A, 733100, 8T168005BA |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 702 мм |
| Ширина ядра радіатора | 386 мм |
| Глибина ядра радіатора | 24 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Connect, Tourneo Connect |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 24 |
| Довжина мережі [мм] | 702 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з навісними частинами |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 386 |
| для оригінального номера | 2T148005FA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 599,16 ₴



