
Радіатор масляний Citroen Berlingo/Peugeot Partner 1.9 D 98- (теплообмінник), NRF 31739
1 645,08 ₴
- В наявності
- Код: 31739
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор масляний Citroen Berlingo/Peugeot Partner 1.9 D 98- (теплообмінник), NRF 31739. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
31739
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
31739 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — BERLINGO (MF) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D (MFWJZ) 70 л.с. | 1998–2005 |
| 1.9 D 4WD (MFWJZ) 69 л.с. | 1998–н.в. |
| CITROEN — BERLINGO I фургон (M_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 70 (MBWJZ, MCWJZ) 69 л.с. | 1999–н.в. |
| 1.9 D 70 4WD (MBWJZ, MCWJZ) 69 л.с. | 1998–н.в. |
| CITROEN — C4 I (LC_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 136 л.с. | 2004–н.в. |
| CITROEN — C4 купе (LA_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 136 л.с. | 2004–н.в. |
| CITROEN — C5 I (DC_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V (DCRFNC, DCRFNF) 136 л.с. | 2001–2004 |
| CITROEN — C5 I Break (DE_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V (DERFNF, DERFNC, RERFNC) 136 л.с. | 2001–2004 |
| CITROEN — XSARA (N1) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 70 л.с. | 1998–2005 |
| 2.0 16V 136 л.с. | 2000–2005 |
| CITROEN — XSARA Break (N2) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 70 л.с. | 1998–2005 |
| 2.0 16V 136 л.с. | 2000–2005 |
| CITROEN — XSARA PICASSO (N68) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 16V 115 л.с. | 2000–н.в. |
| 2.0 16V 136 л.с. | 2003–н.в. |
| CITROEN — XSARA купе (N0) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 70 л.с. | 1999–2005 |
| 2.0 16V 136 л.с. | 2000–2005 |
| PEUGEOT — 206 CC (2D) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 S16 136 л.с. | 2000–н.в. |
| PEUGEOT — 206 SW (2E/K) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 136 л.с. | 2002–н.в. |
| PEUGEOT — 206 Van (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 69 л.с. | 1999–2007 |
| PEUGEOT — 206 Наклонная задняя часть (2A/C) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 69 л.с. | 1998–2001 |
| 2.0 S16 135 л.с. | 1999–2000 |
| 2.0 S16 136 л.с. | 1999–н.в. |
| PEUGEOT — 306 (7B, N3, N5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 69 л.с. | 1998–2001 |
| PEUGEOT — 306 Break (7E, N3, N5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 69 л.с. | 1998–2002 |
| PEUGEOT — 306 Наклонная задняя часть (7A, 7C, N3, N5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 69 л.с. | 1998–2001 |
| PEUGEOT — 306 Фургон/универсал (N_, 7_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 69 л.с. | 1999–2002 |
| PEUGEOT — 307 (3A/C) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 136 л.с. | 2000–н.в. |
| PEUGEOT — 307 Break (3E) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 136 л.с. | 2002–н.в. |
| PEUGEOT — 307 CC (3B) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 136 л.с. | 2003–н.в. |
| PEUGEOT — 307 SW (3H) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 136 л.с. | 2002–н.в. |
| PEUGEOT — 406 купе (8C) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 136 л.с. | 2000–2004 |
| PEUGEOT — 407 (6D_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 136 л.с. | 2004–н.в. |
| PEUGEOT — 407 SW (6E_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 136 л.с. | 2004–н.в. |
| PEUGEOT — GRAND RAID вэн (5F) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 69 л.с. | 1998–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 31739 |
| Кросс-номери | 027-60-16011, 031435, 05402, 0703.4003, 10321, 104784, 107521, 1103J2, 1103N0, 1103N0, 130093110, 135002, 14-0011, 166000N, 1745-0025, 344495, 350300002500, 40003271, 407M37A, 411700, 469O0008, 590049, 590049, 590049AS, 590049AS, 62 10 7521, 723 121 |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Охолодження | Водяне |
| Глибина ядра радіатора | 37 мм |
| Ширина ядра радіатора | 97 мм |
| Довжина ядра радіатора | 97 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Xsara Picasso, 306, 307, 206, Xsara, Berlingo, C4, C5, Partner, 406, 407 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 37 |
| Довжина мережі [мм] | 97 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з ущільненнями |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Тип системи охолодження | з водяним охолодженням |
| Ширина мережі [мм] | 97 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 645,08 ₴




