
Радіатор кондиціонера Renault Clio/Kangoo 1.5/1.9dCi 97-, NRF 35430
2 862,97 ₴
- В наявності
- Код: 35430
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера Renault Clio/Kangoo 1.5/1.9dCi 97-, NRF 35430. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35430
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35430 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 (BB0A, BB0F, BB10, BB1K, BB28, BB2D, BB2H, CB0A...) 58 л.с. | 1998–н.в. |
| 1.2 (BB0A, CB0A) 60 л.с. | 1999–2001 |
| 1.2 16V (BB05, BB0W, BB11, BB27, BB2T, BB2U, BB2V, CB05...) 75 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.2 LPG 58 л.с. | 1998–2009 |
| 1.4 (B/CB0C) 75 л.с. | 1998–2005 |
| 1.4 16V (B/CB0L) 95 л.с. | 1999–2004 |
| 1.4 16V (B/CB0P) 98 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.5 dCi 57 л.с. | 2001–2006 |
| 1.5 dCi (B/CB07) 65 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.6 16V (BB01, BB0H, BB0T, BB14, BB1D, BB1R, BB2KL...) 107 л.с. | 1998–н.в. |
| 1.9 dTi (B/CB0U) 80 л.с. | 1999–2005 |
| RENAULT — CLIO II фургон (SB0/1/2_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 (SB0A, SB0F, SB1K, SB2D) 58 л.с. | 1998–н.в. |
| 1.2 (SB0A, SB0F, SB10) 60 л.с. | 1999–2003 |
| 1.5 dCi 82 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.5 dCi (SB07) 65 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.6 (SB0H) 107 л.с. | 2003–н.в. |
| RENAULT — KANGOO (KC0/1_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| D 55 1.9 (KC0D) 54 л.с. | 1997–н.в. |
| RENAULT — KANGOO Express (FC0/1_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi (FC07, FC1R) 65 л.с. | 2001–н.в. |
| D 55 1.9 (FC0D) 54 л.с. | 1997–н.в. |
| RENAULT — SYMBOL I (LB0/1/2_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 16V 75 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.4 75 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.4 (LB17) 98 л.с. | 2000–2009 |
| 1.4 16V 98 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.5 dCi 65 л.с. | 2002–н.в. |
| RENAULT — SYMBOL II (LU1/2_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2008–2014 |
| 1.5 dCi 65 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 16V 105 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V (LU1A, LU1B, LU1D, LU2M) 107 л.с. | 2009–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35430 |
| Кросс-номери | 001-10-27961, 0225005, 0225053, 042-016-0011, 042-016-0047, 0809.3028, 102761, 10-45044-SX, 128298, 1609634180, 182490N, 260036, 30311436, 30311436.1CP, 32314, 32315, 350203856000, 43015275, 448C0134, 53332, 53482, 667038, 7700428083, 7800171, 80092b |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 510 мм |
| Ширина ядра радіатора | 380 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8.6 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio, Kangoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 11,7 |
| Випускн.-Ø [мм] | 8,6 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 510 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 380 |
| для оригінального номера | 8200106950 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 862,97 ₴








