
Радіатор охолодження Chevrolet Lacetti/Daewoo Nubira 1.4/1.8 03- (АКПП)(з комб.сист.водяний/масляной), NRF 53732
4 442,14 ₴
- В наявності
- Код: 53732
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Chevrolet Lacetti/Daewoo Nubira 1.4/1.8 03- (АКПП)(з комб.сист.водяний/масляной), NRF 53732. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53732
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53732 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHEVROLET — ESTATE универсал (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 122 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 121 л.с. | 2005–н.в. |
| CHEVROLET — LACETTI (J200) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 109 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 122 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 121 л.с. | 2005–н.в. |
| CHEVROLET — LACETTI седан (J200) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 109 л.с. | 2005–2013 |
| 1.8 122 л.с. | 2003–2013 |
| CHEVROLET — NUBIRA седан (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 122 л.с. | 2005–н.в. |
| DAEWOO — GENTRA седан (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 107 л.с. | 2013–н.в. |
| DAEWOO — LACETTI Наклонная задняя часть (KLAN) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 109 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 122 л.с. | 2004–н.в. |
| DAEWOO — LACETTI седан (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 106 л.с. | 1999–2003 |
| DAEWOO — NUBIRA Break (KLAN) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 109 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.8 122 л.с. | 2003–н.в. |
| DAEWOO — NUBIRA седан (KLAN) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 109 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.8 122 л.с. | 2003–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53732 |
| Кросс-номери | 0131.3021, 10-25342-SX, 104056, 107.031, 32427, 350213197500, 42495942, 520085N, 61634, 81002074, 96553243, 96553243, 96553244, 96553244, 96553343, 96553423, 96553424, 96553424, AC230080, CR 1311 000S, DCM3606, DRM15002, DWA2074, LRc 0506, LRc CHLt04244 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 698 мм |
| Ширина ядра радіатора | 370 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Gentra, Lacetti |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 698 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з навісними частинами |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Підігрівання/охолодження | для транспортних засобів із комб.сист.охл. водяної/маслинної |
| Ширина мережі [мм] | 370 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 442,14 ₴




