
Радіатор пічки VW Caddy II/Golf I-IV 1.4-2.3/1.9 TDI 95-06, NRF 58223
815,50 ₴
- В наявності
- Код: 58223
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор пічки VW Caddy II/Golf I-IV 1.4-2.3/1.9 TDI 95-06, NRF 58223. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
58223
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
58223 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SKODA — OCTAVIA (1U2) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 60 л.с. | 1999–2001 |
| 1.4 16V 75 л.с. | 2000–2010 |
| 1.6 75 л.с. | 1996–2004 |
| 1.6 101 л.с. | 1997–2007 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2010 |
| 1.8 125 л.с. | 1996–2000 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1997–2010 |
| 1.8 T 4x4 150 л.с. | 2001–2006 |
| 1.9 SDI 68 л.с. | 1997–2003 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–2010 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1997–2006 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2002–2004 |
| 1.9 TDI 100 л.с. | 2005–2010 |
| 2.0 116 л.с. | 1999–2007 |
| RS 1.8 T 180 л.с. | 2001–2006 |
| SKODA — OCTAVIA Combi (1U5) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 2000–2010 |
| 1.6 75 л.с. | 1998–2004 |
| 1.6 101 л.с. | 1998–2007 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2010 |
| 1.8 20V 125 л.с. | 1998–2000 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1998–2010 |
| 1.8 T 4x4 150 л.с. | 2001–2006 |
| 1.9 SDI 68 л.с. | 1998–2003 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1998–2006 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1998–2010 |
| 1.9 TDI 100 л.с. | 2000–2010 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2002–2004 |
| 1.9 TDI 4x4 90 л.с. | 1999–2006 |
| 1.9 TDI 4x4 100 л.с. | 2000–2006 |
| 2.0 116 л.с. | 1999–2007 |
| 2.0 4x4 116 л.с. | 2000–2004 |
| RS 1.8 T 180 л.с. | 2002–2006 |
| VW — GOLF IV (1J1) (28) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 1997–2005 |
| 1.6 100 л.с. | 1997–2004 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 16V 105 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 FSI 110 л.с. | 2002–2005 |
| 1.8 125 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 4motion 125 л.с. | 1998–2005 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 T GTI 180 л.с. | 2001–2005 |
| 1.9 SDI 68 л.с. | 1997–2005 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1997–2004 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1997–2004 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 1998–2001 |
| 1.9 TDI 150 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 4motion 90 л.с. | 1998–2002 |
| 1.9 TDI 4motion 115 л.с. | 1999–2001 |
| 1.9 TDI 4motion 150 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 4motion 101 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 4motion 130 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 115 л.с. | 1998–2004 |
| 2.0 4motion 115 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 BiFuel 116 л.с. | 2002–2003 |
| 2.3 V5 150 л.с. | 1997–2000 |
| 2.3 V5 170 л.с. | 2000–2005 |
| 2.3 V5 4motion 150 л.с. | 1998–2000 |
| 2.3 V5 4motion 170 л.с. | 2000–2005 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 58223 |
| Кросс-номери | 002-60-00921, 003-015-0005, 049000N, 0610.2006, 10-35017-SX, 109 304, 160061910, 1760-0010, 18-0058, 18764, 1J1819031A, 1J1819031A, 1J1819031A, 1J1819031A, 1J1819031B, 1J1819031B, 1J1819031B, 1J1819031B, 30 91 8764, 32202, 346255, 467H0044, 50599 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 234 мм |
| Ширина ядра радіатора | 157 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Toledo, A3, Octavia, Leon, TT, Golf, New Beetle |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 42 |
| Довжина мережі [мм] | 234 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Ширина мережі [мм] | 157 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 815,50 ₴





