Радіатор охолодження Mazda 6 2.3/2.5MZR 02-13
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53752 |
| Кросс-номери | 030-017-0015, 030-017-0015-B, 105385, 110087N, 117.082, 117.083, 27002218, 68509, 735403, 8562605, AC230081, DCM2269, DRM44023, DRM44037, L3R415200B, L3R415200C, L3R415200D, L51015200C, MZ2218, MZA2225, R13743, WG1722571, WG1919658 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 729 мм |
| Ширина ядра радіатора | 375 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 729 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 375 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 050,77 ₴






