Радіатор кондиціонера VW LT 2.5-2.8 TDI 96-06, NRF 35656. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35656
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35656 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — LT 28-35 II автобус (2DB, 2DE, 2DK) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 SDI 75 л.с. | 1996–2006 |
| 2.5 TDI 102 л.с. | 1996–1999 |
| 2.5 TDI 90 л.с. | 1999–2006 |
| 2.5 TDI 109 л.с. | 1999–2006 |
| 2.5 TDI 83 л.с. | 2001–2006 |
| 2.5 TDI 95 л.с. | 2001–2006 |
| 2.8 TDI 125 л.с. | 1997–2003 |
| 2.8 TDI 131 л.с. | 1999–2002 |
| 2.8 TDI 158 л.с. | 2001–2006 |
| VW — LT 28-46 II c бортовой платформой/ходовая часть (2DC, 2DF, 2 (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 SDI 75 л.с. | 1996–2006 |
| 2.5 TDI 102 л.с. | 1996–1999 |
| 2.5 TDI 90 л.с. | 1999–2006 |
| 2.5 TDI 109 л.с. | 1999–2006 |
| 2.5 TDI 83 л.с. | 2001–2006 |
| 2.5 TDI 95 л.с. | 2001–2006 |
| 2.8 TDI 125 л.с. | 1997–1998 |
| 2.8 TDI 130 л.с. | 1999–2006 |
| 2.8 TDI 158 л.с. | 2002–2006 |
| VW — LT 28-46 II фургон (2DA, 2DD, 2DH) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 SDI 75 л.с. | 1996–2006 |
| 2.5 TDI 102 л.с. | 1996–1999 |
| 2.5 TDI 90 л.с. | 1999–2006 |
| 2.5 TDI 109 л.с. | 1999–2006 |
| 2.5 TDI 83 л.с. | 2001–2006 |
| 2.5 TDI 95 л.с. | 2001–2006 |
| 2.8 TDI 125 л.с. | 1997–1998 |
| 2.8 TDI 130 л.с. | 1999–2006 |
| 2.8 TDI 158 л.с. | 2002–2006 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35656 |
| Кросс-номери | 0220051, 053-016-0031, 0810.3106, 101733, 11.25050, 242040N, 260494, 2D0820413A, 2D0820413B, 2D0820413C, 2D0820413D, 358050, 53826, 58005187, 7800115, 822737, 8228000, 94258, AC 290 000S, AC830026, C12228, DCC1439, V15-62-1044, WG2161061, 58005187 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 605 мм |
| Ширина ядра радіатора | 380 мм |
| Глибина ядра радіатора | 20 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8.6 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 14,5 |
| Випускн.-Ø [мм] | 8,6 |
| Глибина мережі [мм] | 20 |
| Довжина мережі [мм] | 605 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 380 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 280 ₴




