
Радіатор охолодження Toyota RAV 4 1.8/2.0 00-05, NRF 53324
4 950,13 ₴
- В наявності
- Код: 53324
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Toyota RAV 4 1.8/2.0 00-05, NRF 53324. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53324
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53324 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — RAV 4 II (CLA2_, XA2_, ZCA2_, ACA2_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 VVTi 125 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 VVTi 4WD 150 л.с. | 2000–2005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53324 |
| Кросс-номери | 0115.3168, 028M88, 051-017-0026, 051-017-0026-B, 10-25441-SX, 103370, 130.257, 1557219, 1640022120, 1640022121, 164002212187, 1640022122, 1640022210, 164002221087, 1640028130, 164002813087, 1640028131, 210049N, 3461-1019, 346215, 350213176500, 53002299 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 738 мм |
| Ширина ядра радіатора | 375 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | RAV4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 738 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 375 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 950,13 ₴





