
Радіатор охолодження Opel Astra K 1.4 15- (МКПП), NRF 550063
6 055,80 ₴
- В наявності
- Код: 550063
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Opel Astra K 1.4 15- (МКПП), NRF 550063. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
550063
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
550063 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — ASTRA K (B16) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 (68) 100 л.с. | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 550063 |
| Кросс-номери | 13453905, 37012703, 39095604, 630798 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 680 мм |
| Ширина ядра радіатора | 388 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 055,80 ₴




