Радіатор охолодження Audi 80 1.6-1.8 -91, NRF 50514. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
50514
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
50514 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — 4000 (81, 85, B2) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 60 л.с. | 1978–1986 |
| 1.6 75 л.с. | 1978–1986 |
| 1.6 73 л.с. | 1986–1986 |
| 1.6 GLE 110 л.с. | 1979–1986 |
| 1.8 90 л.с. | 1983–1986 |
| AUDI — 4000 (89, 89Q, 8A, B3) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 75 л.с. | 1986–1991 |
| 1.6 70 л.с. | 1987–1991 |
| 1.8 75 л.с. | 1986–1990 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 50514 |
| Кросс-номери | 003-017-0024, 0110.2090, 03002028, 10-25043-SX, 1740-0022, 350213188800, 604611, 811121253D, 811121253F, 819259, 893121253, AIA2028, CR 412 000S, DCM1424, DRM02012, MK-1018, R20193, WG1721353, WG1918815, WG2183581 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 430 мм |
| Ширина ядра радіатора | 322 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | 80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 34 |
| Довжина мережі [мм] | 430 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Ширина мережі [мм] | 322 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 830,68 ₴







