
Радіатор охолодження Toyota Rav 4 III 2.4 05-13, NRF 53590
4 967,04 ₴
- В наявності
- Код: 53590
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Toyota Rav 4 III 2.4 05-13, NRF 53590. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53590
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53590 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — RAV 4 III (ACA3_, ACE_, ALA3_, GSA3_, ZSA3_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 (ACA36, ACA38) 170 л.с. | 2005–2013 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53590 |
| Кросс-номери | 1640031420, 164003142087, 53 00 2420, 646843 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 670 мм |
| Ширина ядра радіатора | 402 мм |
| Глибина ядра радіатора | 22 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | RAV4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 967,04 ₴




