
Радіатор охолодження Toyota Hilux 3.0 D-4D 4WD 05-15 (АКПП), NRF 58534
7 661,05 ₴
- В наявності
- Код: 58534
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Toyota Hilux 3.0 D-4D 4WD 05-15 (АКПП), NRF 58534. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
58534
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
58534 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — HILUX (VIGO) III пикап (TGN1_, GGN2_, GGN1_, KUN2_, KUN1_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 D-4D 4WD (KUN26) 171 л.с. | 2005–2015 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 58534 |
| Кросс-номери | 164000L130, 164000L150, 164000L170, 53002496 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 525 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Hilux |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 661,05 ₴




