
Радіатор кондиціонера VW Amarok 2.0TSI/2.0TDI/3.0TDI 10-, NRF 350041
5 245,52 ₴
- В наявності
- Код: 350041
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера VW Amarok 2.0TSI/2.0TDI/3.0TDI 10-, NRF 350041. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
350041
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
350041 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 BiTDI 180 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 BiTDI 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 BiTDI 4motion 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 BiTDI 4motion 180 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 122 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 122 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TSI 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TDI 163 л.с. | 2016–н.в. |
| 3.0 TDI 4motion 163 л.с. | 2016–н.в. |
| 3.0 TDI 4motion 204 л.с. | 2016–н.в. |
| 3.0 TDI 4motion 224 л.с. | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 350041 |
| Кросс-номери | 001-10-16784, 0220112, 042028N, 053-016-0035, 0810.3104, 107137, 1770-0547, 261087, 2H0820411, 2H0820411A, 2H0820411B, 2H0820411D, 357810, 43551, 58005369, 7800632, 814054, 8880400542, 940225, AC 885 000S, C12235, CF20301, DCC1973, DCN32065, M-7300200 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 625 мм |
| Ширина ядра радіатора | 452 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 13.7 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,3 |
| Випускн.-Ø [мм] | 13,7 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 625 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 452 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 245,52 ₴










