
Радіатор кондиціонера BMW X5 (G05)/X6 (G06)/X7 (G07) 18- (випаровувач), NRF 36194
5 925,02 ₴
- В наявності
- Код: 36194
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера BMW X5 (G05)/X6 (G06)/X7 (G07) 18- (випаровувач)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 36194 |
| Кросс-номери | 64115B3A5E0 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 245 мм |
| Ширина ядра радіатора | 305 мм |
| Глибина ядра радіатора | 48 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 925,02 ₴





