
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Honda CR-V V 1.5 16- (720x360x12), NRF 350613
6 650,89 ₴
- В наявності
- Код: 350613
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Honda CR-V V 1.5 16- (720x360x12), NRF 350613. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
350613
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
350613 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — CR-V V (RW_, RT_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 AWD (RW2) 193 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.5 VTEC (RW1) 173 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.5 VTEC AWD (RW2) 173 л.с. | 2017–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 350613 |
| Кросс-номери | 102064N, 25015712, 80100TLAA01 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 720 мм |
| Ширина ядра радіатора | 360 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.2 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 650,89 ₴



