
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Ford C-Max/Grand C-Max 1.6TDCi 10-19, NRF 350209
3 985,96 ₴
- В наявності
- Код: 350209
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Ford C-Max/Grand C-Max 1.6TDCi 10-19, NRF 350209. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
350209
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
350209 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — C-MAX II (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2010–н.в. |
| FORD — GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 350209 |
| Кросс-номери | 017-016-0030, 0222112, 0805.3041, 092055N, 105882, 1684942, 18005484, 1868833, 2051798, 260762, 30311845CP, 43516, 667181, 7800057, 940182, AC 930 000S, AC867815, AV6119710BA, AV6119710BB, AV6119710BC, C12269, CCS-FR-027, CF20217, COC013DLPN, DCN10044 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 550 мм |
| Ширина ядра радіатора | 398 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.2 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | C-Max |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,4 |
| Випускн.-Ø [мм] | 10,2 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 550 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 398 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 985,96 ₴








